KURUMSAL

Hakkımızda

 

UYSAL MAKİNA FABRİKASI TİCARET ve SANAYİ LTD.ŞTİ

 

1981 yılında Hüseyin UYSAL başkanlığında vargel-bohrwerg yüzey taşlama ve özel makina imalatları konularında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Bilgi birikimi ve deneyimleri ile makina imalatı konusunda ihtisaslaşmak isteyen firmamız, 1988 yılında sünger imalat, kesme, soyma ve mermer kesme makinaları üretimine başlamıştır. Yatırım maliyeti düşük olan sünger ve mermer makinalarımız, Türkiye’nin dört bir köşesine yayılmış, Moldovya, Suudi Arabistan, Irak, Özbekistan, Kosova  ve Cezayir başta olmak üzere dış pazarlarda da aranan marka konumuna gelmiştir.

 

Firma olarak kalite politikamız her zaman kendi alanında yüksek kalite, teknoloji ve tecrübe sahibi tedarikçiler ile çalışmaktır. Arge departmanımızın yaptığı çalışmalarla ürünlerimizi teknolojik olarak güncel tutup, kaliteyi ve verimliliği arttırma, müşterilerimizin taleplerine esnek ve yenilikçi çözümler sunmaktır.

 

Yirmi yıllık geçmişe sahip olan UYSAL LTD.ŞTİ yatırımcıya hassas ve kalitesi yüksek makinalar sunmayı,  müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirmeyi ilke edinmiştir. Uluslararası pazarlarda, ihracatımızı arttırmak, gelişen teknolojiyi takip etmek, kaliteye ön plana çıkarmak başlıca hedeflerimizdendir.